ELEKTROKOLO – ideální dárek k vánocům

Elektrokolo – velký fenomén dneška, pro někoho snad zase jen další módní výstřelek, po kterém se brzy slehne zem... Ale dlouhodobý vývoj na trhu s elektrokoly a jinými elektrovozítky ukazuje jasně, že popularita elektromobility stále a stabilně vzrůstá, a to z mnoha důvodů.

 

Neoddiskutovatelným faktem je, že elektropohonem poháněné vehikly jsou z hlediska životního prostředí ekologickou variantou k různým skútrům, motorkám a čtyřkolkám se spalovacími motory. Proto je elektromobilita podporována i českou legislativou - elektrokola mohou být bez omezení provozována i na cyklostezkách, k jízdě na nich nepotřebujete ani řidičský průkaz ani žádné jiné oprávnění.

 

Proč si elektrokolo pořídit nebo proč vyměnit klasické jízdní kolo za kolo s elektrickým pohonem?

Jedním z velkých a dávno neplatných mýtů je přesvědčení, že elektrokolo je určeno pouze těm, kteří prostě "už nemůžou"... Tato skupina uživatelů je pouze jednou z mnoha.

 

Komu je elektrokolo určeno?

 

1) Celý život jste více či méně aktivními cyklisty, ale - ať už je na vinně věk nebo zdravotní problémy - Vy zjišťujete, že už neujedete tolik kilometrů jako dřív, že Vám začíná činit větší problém zdolávání kopců, po větší zátěži se necítíte tak dobře, a navíc Vám třeba Vaši přátelé prostě ujíždějí... Není třeba ani na jednu ze jmenovaných věcí rezignovat!

Elektrokolo Vás plnohodnotně vrátí do hry! Několik stupňů asistence, tedy přípomoci k Vašemu šlapání, Vám umožní nastavit si přesně takovou pomoc, jakou si přejete. Můžete si nadále dávat do těla a nechat si "pomoci" jen v opravdu zátěžových úsecích nebo si můžete jet prostě na pohodu a využít pomoci elektromotoru naplno.

 

2) Jste partnerkou cyklisty... (Jste cyklista a máte partnerku menší cyklistku než jste Vy...) ONA se "vleče" a ON Vám "ujíždí". Problém.

Nemusí být! Rádi byste trávili čas na kole spolu, na společných výletech a dovolených, ale najít kompromis v délce či náročnosti trasy se vám ne vždy podaří.

V tomto případě je elektrokolo pro NI ideálním řešením pro OBA, což nám potvrzují během let naší praxe další a další spokojené páry, kterým elektrokolo otevřelo nové možnosti společně stráveného času.

 

3) Jste aktivní cyklista bez ohledu na věk, třeba cykloturista a je Vám líto, jak "málo" toho stihnete za den, víkend či za dovolenou objet, projet a vidět. I Vám elektrokolo nabízí elegantní řešení. Stále zůstáváte cyklistou, elektrický pohon Vás prostě jenom "zrychlí" a umožní Vám za stejný časový úsek rozšířit záběr území pro Vaše cyklotoulky.

 

4) Ještě jednu skupinu zájemců o elektrokola bychom zde chtěli zmínit. Skupinu, která sílí a v posledních letech začíná tvořit významnou část klientů na trhu s elektrokoly.

Jste aktivní cyklista, středem Vašeho zájmu jsou horská kola, rádi zdoláváte více či méně náročný terén a chtěli byste hranice svých možností posunout ještě dál! Elektrokolo Vám to umožní, kam až, to záleží na Vás...

Prodáváme různé druhy elektrokol určených pro různou zátěž, různý účel a pro různé prostředí.

Primárně můžeme elektrokola rozdělit na MĚSTSKÁ, KROSOVÁ, HORSKÁ a samostatnou kategorií jsou elektrokola SKLÁDACÍ.

 

Neváhejte tedy, zavolejte nám, napište nebo nás přijďte navštívit v naší nové specializované prodejně elektrokol v Pardubicích na Karlovině, Karla IV. 51 na zastávce MHD. Jsme připraveni Vám zodpovědět Vaše dotazy, poradit a pomoci s výběrem nejvhodnějšího typu kola právě pro Vaše potřeby. Prodejem kola pro nás péče o Vaši spokojenost nekončí! U Automatických mlýnů 1901 u Chrudimky máme specializovaný servis, kde Vás s Vaším elektrokolem kdykoliv rádi uvidíme a v případě potřeby poradíme a opravíme cokoli budete potřebovat. Navíc Vám jako bonus k nákupu elektrokola nabízíme provedení garanční prohlídky do třech měsíců od nákupu ZDARMA.

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Váš tým EVELO SERVIS s.r.o.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu