O Nás

Pardubická firma Evelo servis s.r.o.

Pardubická firma Evelo servis s.r.o. byla založena v roce 2013 a od počátku své existence se nám, doufáme, daří naplňovat základní vizi o našem fungování, která je založena zejména na individuálním a osobním přístupu k našim klientům a zákazníkům.


Naším cílem není jen kolo či jiný produkt prodat, ale postarat se o to, aby jste se vy, naši zákazníci, mohli z nákupu opravdu radovat a své elektrokolo a jízdu na něm si bezstarostně užívat.
  • To znamená, že spolu s koupí elektrokola Vám zároveň poskytneme kompletní proškolení v jeho obsluze a jízdě na něm, tak, abyste byli schopni využívat všech jeho výhod.
  • Naučíme Vás také správné péči o baterii, abyste naplno a po co nejdelší čas mohli využívat její veškerou kapacitu.
  • Zároveň Vás upozorníme na všechna úskalí a nečastější omyly, kterých se zejména noví majitelé elektrokol často nevědomky dopouští a omezují se tak v jeho užívání.
  • Naším cílem je naučit Vás s Vaším novým kolem zacházet tak, aby Vám sloužilo co nejdéle a nejlépe k Vaší plné spokojenosti.
 
Vaším odchodem či odjezdem z naší prodejny naše péče a zájem o Vás rozhodně nekončí!
  • K filozofii naší společnosti patří i nutnost být Vám k dispozici nejen na telefonu ale i osobně.
  • Náš kmenový servisní pracovník je připraven Vám poskytnout radu a pomoc každý všední den od 9-ti do 17-ti hodin na adrese sídla naší společnosti u Automatických mlýnů na pobřeží Chrudimky.
  • Zajišťujeme samozřejmě klasický záruční i pozáruční servis a jako bonus našim zákazníkům nabízíme možnost bezplatné garanční prohlídky do tří měsíců od nákupu.
  • Umístění naší prodejny a servisu v lokalitě U mlýnů je ideální vzhledem k možnosti zde na nefrekventované komunikaci a v přilehlém parku na Špici Vámi vybraný model elektrokola vyzkoušet.
  • Proto neváhejte a přijďte k nám, rádi Vám pomůžeme s výběrem a zodpovíme – snad - všechny Vaše otázky!!!

SORTIMENT

Na našich internetových stránkách www.elektrokolaPardubice.cz najdete spoustu zajímavých produktů, využívajících ke svému pohonu elektrický proud. Nabízíme především elektrokola a sady na přestavbu běžného bicyklu na elektrický pohon, včetně širokého spektra moderních Li-Ion čiLiFePO4 akumulátorů a příslušenství. Jakékoliv kolo je možné za pomocí naší sady jednoduše upravit na moderní elektrické kolo a nikdy už se tak nemusíte zapotit při jízdě do kopce. Budoucnost patří elektřinou poháněným dopravním prostředkům, proč si tedy neukrátit dlouhý čas čekání na dostupný elektromobil příjemným svezením na elektrickém kole. Ta jsou dostupná hned a za rozumné ceny!

Naše firma je také prodejcem kvalitních Li-Ion čiLiFePO4 akumulátorů, cyklopočítačů Cycle Analyst a řídící elektroniky pro elekropohony renomované značky Kelly Controlls. Naše díly pak používáme k zakázkovým stavbám elektrokol a také čím dál častěji elektrických tříkolek pro invalidy, čtyřkolek atd.

EVELO

Pod značkou evelo jsme prodejcem produktů firmy Golden Motor Technology. GM je lídr v technologiích pro přestavby elektrokol. Na rozdíl od většiny konkurence, která stále vyrábí stejné produkty bez ambicí na zlepšování kvality nebo technických parametrů, GM věnuje velké úsilí vývoji svých produktů a jejich zdokonalování. Většina produkce tohoto známého výrobce putuje na náročné trhy v USA, jižní Americe a EU.

Elektrokola

Elektrická kola jsou fenoménem současných dnů. Nabízíme Vám kompletní elektrokola připravená k okamžitému provozu. Námi dodávaná kola jsou všechna schválena pro provoz na pozemních komunikacích a nevyžadují žádný řidičský průkaz. Sortiment našich e-bike se snažíme stále rozšiřovat a nabídnout vždy to nejlepší, co lze u nás pořídit.

Kromě prodeje elektrokol Vám také nabízíme montáže kompletních setů, které obsahují všechny potřebné součásti pro přestavbu Vašeho bicyklu na nefalšované elektrokolo. Stačí si jen vybrat, zda budete chtít "elektrifikovat" přední nebo zadní kolo, případně výkon a velikost ráfku. Se správným výběrem Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Naše sety jsou univerzální pro použití s bateriemi 24V, 36V a 48V.

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu